<

“ÇEVRİMİÇİ ZAMANLAR” GRUP SERGİSİ

Değerli İclâl Erentürk Güçsav Hocamın organizasyonu ve benim tasarım ve sergilemesini üstlendiğim “ÇEVRİÇİ ZAMANLAR” Disiplinlerarası Online Grup Sergisi 2 Kasımda erişme açıldı.

Görsel sanatlar alanında eserler üreten, yurtiçinde ve dışında yaşayan 20 değerli sanatçımızdan 40 eser ile oluşturduğu bu sergiye dahil olmak, tasarım ve sunum çalışmalarını yapmış olmaktan onur duyuyorum. İclâl Hocama sergi için Artsonline Web Art Gallery tercih ettiği için de ayrıca teşekkür ediyorum. Bu vesile ile tüm değerli hocalarımın, açıldığımız Mayıs ayından bugüne onbine yaklaşan izleyiciye ulaştığı, neredeyse tüm kıtalardan izleyicilerin olduğu galerimizde benzer organizasyonlara kapımızın her zaman açık olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyorum.

Katılımcılar:

Canan Topaloğlu HermansCandan Seda BalabanEsra Kizir GökçenGülen Paçacı Camgözİclâl Erentürk Güçsav, İlayda Uzunarslanİnci ÇokneşeliHakan SarıhanHarika MenteşHatice KaradoğanMine ArasanMustafa UzunarslanNurgül DökmecilerOya TekbulutPelin YazarPınar PartanazŞebnem Başaran UzunarslanTürkan Akkulak KoçTürkan KaraliZehra Çöplü

Aşağıdaki digital 2 çalışmam ile katıldığım sergi 22 Kas 2020 tarihine kadar erişime açık olacak.

SERGİYE GİT