<

::BiRGRUPİNSAN::ÇORLU GRUP SERGİSİ

::BİRGRUPİNSAN::Sanat Platformu daha önce açtığı ::BGİ::1, ::BGİ::2 ve ::BGİ::ADANA sergilerinden sonra Trakya’daki ilk sergisinde 14 Nisan 2018 Saat 14,00’de Tarihi Belediye Binasında Çorlulu sanatseverlerle buluştu.

Başta İstanbul olmak üzere çeşitli illerden 28 üye sanatçının 50 eserden oluşan resim sergisinin açılışında “Resim Okuma, Resme Bakma-Anlama” konusunda Celalettin Tandoğdu ve Hakan Sarıhan sunumunda bir etkinlik de düzenlendi.

Ev sahibi olarak organizasyonunu üstlendiğim bu grup sergisinde de tuval üzeri akrilik çalışmalarımdan “Acayipimsi-3” ve “Acayipimsi-Yeni Seri” isimli 2 eserle katılıyor olmaktan mutlu oldum.

Sergiye Katılan Sanatçılar: Asuman Barka Sevdinli, Atila Aktürk, Aynur Odeh, Aysel Kul, Banu Balcı, Buşra İncirkuş, Can Varol Teser, Canan Topaloğlu, Celalettin Tandoğdu, Devrim Erbil, Emine Bıyıklı, Günseli Ayan, Hakan Sarıhan, Harika Menteş, Işıl Dural, Kadir Arslan, Korkut Tiryaki, M.Murat Salman, Mehmet Dağlı, Mustafa Özdemir, Müjde Kılıçkıran, Nilüfer İnaltong, Özgül Altuntaş, Rana Sirkecioğlu, Rıfkı Demirelli, Şaban Tuncer, Yüksel Özen, Zeki Serbest.